SL Aroma Joge

 

Esenciálne oleje sú silne koncentrované, aromatické, tekuté rastlinné esencie. Oleje vznikajú primárne z byliniek, kvetov a stromov a sú obsiahnuté v semienkach, kôre, koreňoch, živici, okvetných lístkoch a listoch. Boli extrahované z rastlinnej substancie pomocou destilácie, hoci pri citrusových olejoch je používané lisovanie za studena.

Esenciálne oleje boli používané v minulosti, vďaka ich medicínskym a terapeutickým blahodarným účinkom a môžu byť použité ako prírodné alternatívy v holistickej praxi pri starostlivosti o seba. Použité môžu byť aromaticky a aplikované priamo na kožu, kým iné esenciálne oleje môžu byť použité aj ako potravinové doplnky na podporu vitality a zdravia. Na vytvorenie jednej kvapky esenciálneho oleja sú často potrebné stovky kíl rastlinného materiálu.

Máme láskyplne vytvorený program, ktorý zahŕňa esenciálne oleje do tvojho jogového zážitku a jednotlivé pozície a pohyby sú vytvorené spôsobom, akým si uctia benefity každej esencie.

Táto relaxačná skúsenosť ti zanechá pocit povznesenosti a vyživenia. Kombinácia hudby vybratá na vyváženie tvojich čakier so svetlom sviečky a nádhernou vôňou, do ktorej sa zamiluješ. Chytľavá energia pokoja a utíšenie tvojej mysle je, ako keby ste si dali dar v podobe pekných prázdnin…?

…a my si užívame každú chvíľu, keď ste u nás na podložke!