Lucia Hoxha - what do I do

Životný kouč

Luciina vášeň je spájať ženy, spájať ich naprieč národnosťami a podporovať ich na ich ceste k materstvu.

Jej životné poslanie im umožňuje nájsť pokoj a vnútorné šťastie na ich ceste stať sa mamami.

Pomáha ženám na ich vzrušujúcej ceste k objaveniu harmónie vo všetkých oblastiach ich života tým, že ponúka unikátny 8- týždňový program, ktorý pozostáva z kombinácie splynutia troch silných prvkov (mysle, tela a ducha) cez intuitívny koučing a špecificky navrhnutú jogu a série meditácií.

Lucia je vydatá, v nádhernom vzťahu s jej manželom Billym, nasleduje svoje sny, nepretržite vytvára trvalé zmeny v ľudských životoch.

Učiteľka jogy

Lucia je kráľovná jogy lásky & prepojenia

Je kvalifikovaná učiteľka jogy, praktizuje NLP a je profesionálny životný kouč.

Ponúka súkromné 1:2:1 hodiny jogy v Londýne, rovnako ako pravidelné online hodiny jogy, čo robí toto úžasné cvičenie dostupné úplne pre každého.

Sociálna podnikateľka

Lucia bola prvý UK ambasádor a je absolventkou Global Institute of Extraordinary Women. Ako sociálna podnikateľka miluje spájaním ľudí tvoriť trvalé zmeny v ich životoch.

Cieľ je, aby sme všetci žili naše životy autenticky, v rovnováhe s naším prirodzeným plynutím, vytvárali hojnosť s radosťou a ľahkosťou, cez spoluprácu a v harmónii a vzájomnom rešpekte medzi sebou. Jej záväzok je, podporovať ženy, aby si uvedomili svoj pôvab a silu, umožňovať ich vnútornej kráse jasne žiariť. Verí v slobodu a silu bezpodmienečnej lásky.

Kontaktuj Luciu

Ak máš akékoľvek otázky o joge o jej programoch alebo o tom, ako ťa môže Lucia podporiť na tvojej ceste k materstvu, pokojne ju kontaktuj:

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.