1-2-1 Osobný koučing

Mojou vášňou je spájať ženy, spájať ich naprieč národnosťami a podporovať ich v tom, čo je pre nich v živote najdôležitejšie – nasledovať ich vášne, zarábať peniaze tým, čo milujú, napĺňanie ich poslania.

Chcem, aby ženy našli pokoj, vnútorné šťastie a harmóniu vo všetkých oblastiach ich života!

Moje životné poslanie ti umožňuje hlboké spojenie so svojou ženskou silou, prichádzajúcou z vnútra a prinášajúcou viac ľahkosti, živosti, zmyselnosti a hravosti do tvojho každodenného života.

Pomôžem ti na tejto vzrušujúcej ceste tým, že ťa budem držať za ruku počas môjho jedinečného 12-týždňového osobného online programu, ktorý pozostáva z troch silných prvkov (myseľ,telo a duch) cez intuitívny koučing a technológiu vytvorenú na tvoje oslobodenie od všetkých prekážok, ktoré ťa brzdia, takže môžeš vytvoriť priestor na niečo svieže, nové a nádherné, čo sa udeje v tvojom živote.

Verím, že vesmír je schopný doručiť všetko to, čo skutočne chceme, či už je to väčšia istota, blahobyt, nový vzťah alebo šťastný naplnený život.

Oblasť, na ktorú sa zameriavam, keď s tebou pracujem, je hľadanie a riešenie často neznámych blokád, ktoré stoja medzi tebou a vesmírom, aby si mala prístup k životu, ktorý miluješ.

Ak ťa to oslovilo, pokojne si zarezervuj 45-minútové stretnutie, aby si videla, ako ťa môžem podporiť!